Wczytuję dane...
Model: 801008
Kod producenta: NLL-1831
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 5901969432145
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: natec

 Wydajne i kompaktowe oświetlenie w każdej sytuacji

Lampy LED stanowią niezbędny element wyposażenia wielu fotografów. Są małe, energooszczędne, a wiele z nich oferuje duże możliwości ze względu na zasilanie bateryjne. Natec Alfama LED Color to kompaktowa lampa, która dzięki 49 diodom LED, 4 kolorowym nakładkom i temperaturze barwy 6500K zapewni nie tylko dobre oświetlenie obiektów, ale też możliwości tworzenia kreatywnych kadrów.

 Źrodło światła, jakiego szukasz

Szukasz sposobu, aby uatrakcyjnić swoje ujęcia? Lampa LED to idealny sposób na niebanalne sesje. Szczególnie użyteczne są te, które umożliwiają zmianę charakteru światła kolorową nakładką. Natec Alfama LED Color to jedna z lamp, z którą bez trudu zrealizujesz np. udaną sesję portretową. Chcesz stworzyć kolorowe, rozmyte tło w zdjęciu z małą głębią ostrości? A może chcesz doświetlić twarz modelki tak, aby barwne światło lepiej podkreślało emocje? Alfama LED Color wykorzystasz zarówno w ujęciach portretowych, jak i fotografii produktowej. Może ona być Twoim głównym źródłem światła, jak i światłem wypełniającym. Wszystko zależy od Ciebie.

 Dla gracza i streamera

Natec Alfama LED Color z łatwością wykorzystasz też w streamingu. Atrakcyjny kadr może zainteresować Twoich widzów i wyróżnić Cię na tle wielu innych graczy. Bez trudu oświetlisz nią zarówno profil Twojej twarzy, ale i tło, czy widoczne elementy w kadrze. Podobnie jak w fotografii portretowej Alfama LED Color pozwoli Ci również stworzyć ciekawe i różnorodne efekty np. rozmyte punkty świetlne tworzące niebanalne tło. Przyda się także wtedy, kiedy postanowisz nagrać interesującą recenzję, unboxing bądź spontanicznego vloga.

 Twoje domowe studio

Wykorzystanie lamp LED w bardziej i mniej profesjonalnych studiach nagraniowych stało się standardem. Kolorowe światło ciągłe zapewnia znacznie lepsze efekty od lamp błyskowych. Pozwala bowiem od razu dostrzec i ustawić odpowiedni kadr, a wszystko to w zaledwie kilka sekund, bez zbędnej postprodukcji. Wielokolorowe nakładki pozwalają wyzwolić emocje i jeszcze lepiej dopasowywać kolorystykę filmów do atmosfery. Nie obawiaj się o jakość. Współczynnik oddawania barw na poziomie ponad 90 Ra zapewni doskonałą reprodukcję.

 Pełna swoboda działania

Klucz do sukcesu to bezprzewodowość. Daje ona nieograniczone możliwości w plenerze i w trakcie spontanicznych wypadów. W przypadku Natec Alfama LED Color nie musisz się o nią obawiać. Wszystko ze względu na wbudowany akumulator litowy-jonowy o pojemności aż 700 mAh. Dzięki niemu możesz liczyć na ponad godzinę nieprzerwanej pracy na pojedynczym, pełnym ładowaniu.

 Intuicyjność w każdej sytuacji

Lampy LED cenione są również za prostą obsługę i uniwersalność. Idealny model powinien więc gwarantować możliwość montażu na aparacie, kamerze czy statywie. Tylko to zapewni nieograniczoną swobodę w operowaniu światłem bez względu na to, czy jesteś fotografem, filmowcem, czy graczem Alfama LED Color zamontujesz na urządzeniu dzięki gwintowi 1/4. Lampa oferuje też opcję regulacji natężenia światła. Wystarczy jeden ruch, aby dopasować ją do własnych preferencji. Dzięki kilku egzemplarzom z łatwością zbudujesz uniwersalny system i piękną scenerię.

Akcesoria w zestawie:

Wymiary:

80 x 80 x 15 mm

Pozostałe parametry:

 • Liczba diod LED: 49
 • Temperatura barwowa: 6 500 K
 • Współczynnik oddawania barw CRI: >90 Ra
 • Pojemność baterii: 700 mAh

Oświetlenie

 • depth: 

  25

 • Gwint: 

  brak

 • height: 

  145

 • Kolor: 

  Czarny

 • Maks. moc (na źródło): 

  5

 • Rodzaj: 

  USB

 • width: 

  90

 • Zasilanie: 

  Akumulator

 • Źródło światła: 

  Diody LED

Polecamy